O mnie

akwarium
W czerwcu 2015 roku rozpoczęła się moja przygoda z hodowlą krewetek Sulawesi. Długie, trwające prawie rok przygotowania tylko zwiększyły moje zainteresowanie tematem. Mnóstwo czasu poświęciłem na kompletowanie skał jak i wyposażenia.

Pierwszym moim zamierzeniem było przeznaczyć 240 litrowe akwarium pod krewestki Cristal Red. Prezentując krewetkarium na Facebook’u wspominałem, że w internecie zainteresowały mnie i urzekły krewetki Caridina Dennerli. Stało się- za namową nielicznej grupy przyjaciół zdecydowałem się na hodowlę tej odmiany krewetek. Wiązało się to ze zmianą całej aranżacji!

Jak potoczyły się dalsze losy mojej hodowli? Serdecznie zapraszam do śledzenia tej strony, by otrzymywać informacje na bieżąco!

foto
Mirosław, lat 51. Akwarystyką zajmuję się od 17 roku życia, podczas gdy hodowla krewetek jest bliska mojemu sercu dopiero od pięciu lat.

Na obecną chwilę moją największą pasją jest hodowla krewetek z rejonu Sulawesi, nad którą sprawuję pieczę już od 3 lat! Z zawodu pracuję jako instruktor nauki jazdy. Zamieszkuję okolice Mińska Mazowieckiego.